Rozpis aktivit přípravek a žáků před soutěží pro rodiče i trenéry

Dětská mužstva již pilně trénují, ale před soutěží nás ještě čeká několik důležitých věcí, které se týkají spíše trenérů a rodičů.

V následujících týdnech se neplánuje žádná změna tréninků. Přípravky by i tak nadále měly trénovat – úterý, čtvrtek od 17:00. Žáci najedou na pravidelný rytmus pondělí, čtvrtek od 19. srpna, časy budou upřesněny od trenéra Pěsty.

V pondělí 19. srpna také proběhne na hřišti modelový trénink vedený Jardou Vondráškem a krátké školení od rozhodčích. Start bude v 17:30 ve Sport baru a plánovaný konec kolem 20:00. Toto odpoledne je věnované trenérům i rodičům. Cílem je hlubší pochopení jak vést tréninky, zápasy a také jak podporovat své ratolesti během zápasu.

Před soutěží je také potřeba všechny řádně zaregistrovat, aby mladíci mohli hrát mistrovská utkání. K tomu účelu jsme vyhradili příští úterý 20. srpna po dětském tréninku. Na hřišti bude náš jednatel Jiří Iral ml., který děti vyfotí a pomůže s registrací do systému FAČR.

Posledním důležitým bodem před začátkem sezóny bude výbor FK Chelčice 25. srpna ve Sport baru po utkání s Bavorovem. Výbor je určen pro členy vedení FK Chelčice a pro hosty, kterými budou trenéři všech mládežnických kategorií. Pokud budou chtít rodiče přispět do diskuze, budou mít možnost sdělit své připomínky přes trenéry. Hlavním tématem diskuze bude rozdělení věkových skupin a zajištění mistrovských zápasů mládeže.

Sponzoři a partneři FK Chelčice