Další remíza na domácím hřišti

FK Chelčice : TJ Dražejov – 1 : 1 ( 1 : 0 )

Druhý domácí zápas v řadě sehráli domácí proti Dražejovu.  Na podzim si týmy rozdělily po bodu za bezbrankovou remízu.

Domácí vstoupili do utkání aktivně a odměnou jim byla vedoucí branka. Ve 14. minutě se po samostatné akci uvolnil Švec a svou střelou otevřel skóre. 1:0. Domácí měli převahu po celý první poločas, ale další branka nepřišla.

Ve druhém poločase to vypadalo podobně jako v poločase prvním. Chelčice ukazovaly, jak se jim nedaří ve finální fázi, a tak přišel trest. Hosté zahrávali v 61. minutě rohový kop a Krýsl hlavou srovnal na 1:1. Domácí po zbytek zápasu tlačili, ale další branku už diváci neviděli.

Poslední venkovní zápas sezony odehrají Chelčice v Sedlici.