Chelčice ztratily bod v závěru

Sokol Sedlice : FK Chelčice – 3 : 1 ( 1 : 0 )

Poslední venkovní zápas sehrály Chelčice na půdě druhé Sedlice. Favorit byl jasný, přesto chtěli hosté domácí potrápit.

Od začátku zápasu měli domácí navrch, ale obrana Chelčic odolávala i s notnou dávkou štěstí. Přesto hostující obrana před poločasovým hvizdem inkasovala. Po rohu ve 42. minutě si odražený míč našel Vaněk a krásnou střelou bez přípravy nedal hostujícímu brankáři šanci. 1:0

Druhý poločas se hosté pokoušeli o vyrovnání. V 58. minutě si na centr Kiše naskočil Buzhdyhan a bylo srovnáno. 1:1. Hosté se dokonce mohli ujmout vedení, ale Machnyk v dobré příležitosti netrefil přesně. A domácí trestali. V 82. a 85. minutě se trefil Mikeš a bylo rozhodnuto. 3:1.

V posledním kole se představí v Chelčicích Vacov.