Chelčice ukončily sezonu prohrou

FK Chelčice : SK Vacov – 2 : 3 ( 0 : 2 )

V posledním utkání sezony se v Chelčicích představil soupeř z Vacova. Hosté chtěli vrátit domácím podzimní nečekanou porážku.

Hosté začali zápas mnohem lépe a vytvářeli si brankové příležitosti. Jednu z nich proměnil v 19. minutě Bujok a hosté se ujali vedení. 0:1. Druhá branka Vacova přišla hned ve 24. minutě. Tentokráte se trefil Hozman. 0:2. Soupeř byl první poločas lepší, a tak si odnesl do šaten dvoubrankové vedení.

Ve druhém poločase Vacov vedení ještě navýšil. V 60. minutě se trefil podruhé v utkání Hozman. 0:3. Za tohoto stavu začali hrát už i domácí. V 75. minutě se prosadil Machnyk a v 82. minutě z pokutového kopu Šácha. 2:3. I přes závěrečný tlak se domácím už vyrovnat nepodařilo, a tak poslední zápas prohráli.