Přípravka má za sebou druhý domácí zápas

FK Chelčice – FC WESTRA Sousedovice
1 : 14 ( 1 : 4 )

Naši nejmenší se představili v sobotním dopoledni již podruhé v této sezoně na domácím hřišti. Za soupeře jim byli jejich vrstevníci ze Sousedovic.

Chelčice pracují na tréninkách na souhře a na rozehrávce od brány a v zápase už to bylo chvílemi patrné. První poločas byl poměrně vyrovnaný, hosté přesto odcházeli na přestávku s tříbrankovým náskokem 4:1. Za náš tým se prosadil po úniku Dominik Mach, který je nejlepším střelcem našeho týmu. Ve druhém poločase měli hosté převahu a přidávali branky do naší sítě. Těžili především z dobré hry brankáře, který byl podle některých diváků ( členů „A“ mužstva ), vyšší než oni samotní. 🙂 V dalším kole zajíždí Chelčice na půdu Bavorova, kde se pokusí k radosti ze hry přidat i další výhru. 

Sestava: 

Tereza Vrácovská, Tadeáš Babický, Šimon Beránek, Matěj Blažek, Marek Minarik, Jaroslav Křenek, Filip Šimeg, David Lang, Dominik Mach, Kristián Džudža, Kateřina Pourová, David Pytlík

Kapitán mužstva:
Tereza Vrácovská

Góly:
1 x Dominik Mach

V černobílém domácí kanonýr Dominik Mach při práci na tréninku

Foto: Kateřina Blažková
Autor: Jaroslav Křenek

Sponzoři a partneři FK Chelčice