Junior přehrál přípravku

FK Chelčice – FK Junior Strakonice „B“

0 : 29 ( 0 : 13 )

V posledním domácím zápase přivítaly Chelčice nejsilnější tým soutěže Strakonice. A na hřišti to bylo vidět. I když některé výsledky našeho soupeře vypadaly hrozivě, parta Chelčických mladíků nastoupila bez respektu a strachu.

Od začátku zápasu to bylo jednoznačné a na našem soupeři bylo vidět, že už spolu nějaký ten týden hrají. Jejich přenášení hry ze strany na stranu a velmi pěkné fotbalové akce se zakončením do prázdné brány se museli líbit i domácím fanouškům. Chelčice neupouštěly od své hry a snažily se stále rozehrávat a hrát fotbal. Snaha o vstřelení alespoň čestného gólu byla veliká. Nejblíže k němu měl Dominik Mach, který se hezky uvolnil přes dva hráče a postupoval sám na bránu. Bohužel si v poslední fázi dal balon daleko od nohy a brankář hostů svým včasným výběhem nadějnou šanci zmařil. Pochvalu zaslouží celý tým za bojovnost, diváci za povzbuzování a to jak domácí, tak i fanoušci ze Strakonic.

Je před námi poslední kolo a Chelčice se rozloučí s podzimem na hřišti Dražejova. Po zápase čeká naše nejmenší jejich první dokopná a zimní přestávka.

Sestava:
Tereza Vrácovská, Tadeáš Babický, Šimon Beránek, Matěj Blažek, Marek Minarik, Jaroslav Křenek, Filip Šimeg, David Lang, Dominik Mach, Kristián Džudža, Kateřina Pourová, David Pytlík, Berenika Vávrů

Kapitán mužstva: Kristián Džudža

Autor: J. Křenek

Sponzoři a partneři FK Chelčice