Drtivé vítězství v Doubravici

Chelčice si překvapivě snadno poradily se svým soupeřem v Doubravici. Velký podíl na tom měl hatrickem Kouba. O další branky se pak postaral Křenek, Jaroslav Vondrášek a domácí vlastním gólem.

Doubravice – FK Chelčice 1:6 (0:4)
Góly: Kouba 3x, Křenek, Vondrášek, vlastní – Kuchta

Základní sestava FK Chelčice:
Dušek – Švarc, Kapusta, Pícha, Koloušek – Švec, Machnyk, Kouba, Křenek, Turek – Šácha

Chelčice prožívají výsledkově úspěšný podzim, kdy zatím nezaznamenaly ani jednu prohru. Svou šňůru bez větších problémů protáhly i v Doubravici.

Od úvodu utkání nebylo pochyb, kdo má zápas pod kontrolou. Hosté dobře kombinovali, pohybovali se a dominovali ve středu hřiště. Po několika neúspěšných zakončení se Chelčice prosadily díky Koubovi, který ve 13. minutě otevřel účet utkání – 0:1. Další gól přidali hosté ve 20. minutě, kdy si po dobré kombinaci Chelčic vsítil vlastní branku Kuchta – 0:2. 

Když Křenek ve 32. minutě zvýšil už na 0:3, bylo téměř po zápase. To však nechtěl připustit Kouba, který byl při chuti. Ještě do konce poločasu tak svou typickou akcí zvýšil na 0:4. 

V druhém poločase se obě mužstva snažila svůj zápas dohrát. Na nějakou další změnu skóre se čekalo až do 81. minuty, Kouba si převzal míč a střelou z dálky dokončil svůj hattrick – 0:5. 

Domácí zaznamenaly čestný úspěch o čtyři minuty později, kdy nedůsledné bránění Chelčic potrestal střelou z poza vápna Kuchta – 1:5. 

Poslední slovo v utkání však měli opět hosté. Střídající Vondrášek dostal nádhernou přihrávku před prázdnou branku od Křenka a chelčický náhradní gólman se nemýlil.  


Sponzoři a partneři FK Chelčice