Dominantní vítězství ve Volenicích

Chelčice se, v druhém utkání okresního přeboru Strakonicka, vydaly na půdu Volenic. Zápas byl rozhodnut již v prvním poločase, kdy hosté vedli 0:5. O celkovou výhru 0:6 se góly postarali - 3x Kouba, Šácha, Machnyk, Lang Marek.

Základní sestava Chelčic:
Novák – Švec, Turek, Křenek, Valenta – Lang Marek, Machnyk, Tesař, Trobl – Šácha, Kouba

Zápas ve Volenicích byl pro Chelčice mírným strašákem. Loňský nováček okresního přeboru v Chelčicích předváděl dobrý fotbal a jen díky smůle si, loni na podzim, neodvezl z Chelčic všechny body. Letos to však byly jiné Volenice.

Úvod zápasu dominantně patřil Chelčicím. Ty těžili i z toho, že domácí hráli úvodní desetiminutovku jen s deseti hráči na hřišti. Jen díky ukvapenosti hostů držely Volenice nerozhodný stav do 11. minuty, kdy se prosadil Machnyk. Chelčický záložník si zaběhl za obranu, dostal míč do běhu a střelou po zemi překonal gólmana – 0:1.

Ve 14. minutě zvýšil na 0:2 Šácha. Kouba chelčickému kanonýrovi předložil lahůdkovou přihrávku před prázdnou bránu, kde se Šácha mílí jen sporadicky.

Poté přišla gól paráda Kouby, který se do konce poločasu prosadil třikrát a dal tak svému týmu pohodové poločasové vedení 0:5.

Druhý poločas byl ve znamení špatných zakončení Chelčic. Množství šancí spálili postupně snad všichni hráči hostů. Nakonec se však diváci dočkali ještě jednoho gólu. Prudkou střelou na střed branky dal Marek Lang finální podobu zápasu 0:6.

Chelčice se v příštím domácím zápase, který bude opět v netradičních sobotních 10:15, utkají proti kombinovanému mužstvu Katovic a Poříčí.

Sponzoři a partneři FK Chelčice