Chelčice napravily zaváhání s Balvany

Po minulém týdnu kdy Chelčice překvapivě nestačily na poslední Balvany, si domácí tým spravil chuť v zápase s Drahonicemi. Tým trenéra Vondráška vstřelil v každém poločase jeden gól a zvítězil 2:0. O góly se postarali Marek Lang a Martin Šácha

Základní sestava FK Chelčice:
Novák – Kiš, Turek, Kapusta, Valenta – Machnyk, Křenek, Lang Miroslav, Tesař – Šácha, Lang Marek

Utkání se od prvních minut neslo ve znamení vyšší aktivity domácího celku. Bylo vidět, že Chelčice chtějí odčinit blamáž z minulého kola. Aktivní hra přinášela hodně vzruchu před Liškovo brankou. Zkušený gólman hostí nakonec kapituloval ve 12. minutě. Chelčice napadaly rozehrávku Drahonice a ty ztratili míč. Následnou rychlou kombinaci zakončoval Marek Lang, který měl zcela odkrytou branku – 1:0.

Domácí nepolevovali a chtěli přidat uklidňující druhý gól. Bohužel se jim v zakončení opět nedařilo podle představ. Jen pár centimetru od zvýšení skóre byl Machnyk, ale jeho přímý kop jen olízl pravou tyč branky.

Zápas se poté vyrovnal a hosté začali být nebezpeční. Do nejvážnější šance se Drahonice dostaly před koncem prvního poločasu, ale jejich zakončení chyběla přesnost.

Druhý poločas začal stejně, jako končil ten první. Hra nahoru dolu, od vápna k vápnu. Důležitý krok k vítězství, ale udělali domácí Chelčice v 63. minutě. Tesař se hnal od poloviny hřiště sám na Lišku, chelčický záložník zachoval klidnou hlavu a ještě předložil míč Šáchovi, který pohodlně zvýšil na 2:0.

Drahonice se pokoušely stav utkání alespoň korigovat, ale obranná čtveřice domácích hosty nepouštěla do větších šancí. Zápas tak skončil zaslouženým vítězstvím mužstva Vondráška 2:0.

Chelčice se budou v příštím týdnu loučit s podzimem v derby s Číčenicemi.

%MCEPASTEBIN%

Sponzoři a partneři FK Chelčice