Bojovný výkon na Volyni nestačil

Volyně – FK Chelčice 12:2 (3:1)

            Byla tu neděli a poslední zápas podzimu. Z různých důvodů chybělo trenérům několik hráčů, a tak do Volyně přijelo jen osm statečných. Volyně ještě nepoznala v soutěži hořkost porážky, a proto se dal čekat velmi těžký zápas. 

            Do branky se tentokrát postavil David Pytlík a celý zápas si vedl výborně. Chelčice se vrhly na domácí bez respektu a strachu a díky tvrdé a přesné střele Šimona Beránka se ujaly vedení 1:0. Poté se probudili i domácí a začali hrozit před brankou Chelčic. Náš tým bojoval, držel balon, předváděl i pohledné akce, avšak do poločasu dali branky už jen domácí. Poločasové skóre tak bylo 3:1.

            Do druhého poločasu domácí přeskupili řady a to se začalo projevovat na výsledku. Do útoku šel domácí snajpr Dušan Hrdina, který za druhý poločas stihl nasázet sedm branek. Naši hráči se ho snažili zastavit, leč ne vždy se to povedlo. Jeho střely pod břevno nedávali hostujícímu brankáři moc šancí na nějaký zákrok. Chelčice ještě stihly kosmeticky upravit výsledek po pohledné akci našich dvou nejstarších hráčů. Šimon Beránek rychle rozehrál přímý kop na polovině hřiště, Jára Křenek utekl po křídle a střelou na přední tyč překonal domácího brankáře.

            Jménem obou trenérů bych chtěl vyseknout všem hráčům poklonu za bojovnost a nasazení. Bylo to fyzicky velmi náročné utkání. Naši hráči to však zvládli znamenitě. Nyní nás čeká zasloužená zimní přestávka. 

Branky:     Šimon Beránek, Jaroslav Křenek

Sestava: David Pytlík, Jaroslav Křenek, Lukáš Malkus. Kateřina Pourová, David Lang, Jiří Křenek, Berenika Vávrů, Šimon Beránek, 

Sponzoři a partneři FK Chelčice