Žáci předvedli bojovný výkon a znepříjemnili Štěkni život

S velkými problémy se museli žáci vypořádat před odjezdem na zápas do Štěkně. I s několika mladíky, kteří věkově ještě nespadají do žáků, v sestavě trápili Štěkeň a jen těsně podlehli domácím 1:0.

Chelčice hrály se svým soupeřem od začátku vyrovnané utkání. Ono i postavení v tabulce tomu napovídalo.

Hosté opřeli svůj tým o dobře postavenou obranu a silný střed hřiště. Obraná trojice – Tlapa Tomáš, Šustr, Kelbl nepouštěla do zakončení domácí a snažila se co nejvíce vypomáhat Standovi Cinádrovi v bráně. Dobře je také doplňoval Lácha, který se poctivě vracel do obrany.

Ve skvělém světle se ukázala trojice hráčů, kteří věkově spadají do starší přípravky – Mach, Štemberg a Trobl. Jejich bojovnost a zarputilost byla příkladem pro ostatní.

Chelčice mohly v prvním poločase jít do vedení. Rohový kop zahrávaný Láchou propadl až na volného Kelbla, který čekal na zadní tyči. Hostující obránce však míč poslal jen nad branku.

V druhém poločase se začalo projevovat, že Chelčice nemohly střídat a domácí se tak začali tlačit více před branku. Z kraje poločasu podržel svůj tým dvěma zákroky Cinádr. Nejprve zneškodnil samostatný nájezd a poté opět kvalitním výběhem pod nohy štěkěňského útočníka držel naděje Chelčic.

Hostující gólman kapituloval až v 51. minutě. Do míče se opřel Košek a skákavý míč na kluzkém povrchu prošel až do hostující sítě – 1:0

Chelčice ve snaze vyrovnat, vysunuli Tomáše Tlapu do útoku, ale kýženého vyrovnání se nedočkaly. Tým Chelčic však zaslouží absolutorium za přístup a bojovnost. Jejich výkon je určitě příslibem do budoucna.

Sponzoři a partneři FK Chelčice