Žáci nestačili na vedoucí mužstvo soutěže

Tuto sobotu odehrál náš žákovský tým druhý mistrovský zápas a to na hřišti dosud vedoucího týmu z Dražejova.

Dražejov – Chelčice  4:0  (2:0)

Sestava:   Radek Zíka – Martin Kocourek, Vítek Daněk, Tomáš Koberna – David Prokop, Jarda Šustr, Tomáš Tlapa –  Milan Mašek

Byl to zápas, který silně ovlivnila fyzická indispozice našich žáků. Již při nástupu bylo zřejmé, že jsme si nepřijeli pro body. Za prvé domácí nastupovali v základní sestavě pouze s ročníky 2002 a 2003 a za druhé nás opět bylo o 1 hráče v poli méně než soupeře.

V první půli a vlastně po celý zápas se hra odehrávala hlavně na naší půli, ale domácí zahazovali jednu šanci za druhou. Trochu nás v první půli poškodil rozhodčí, který za stavu 0:0 zjevně a úmyslně neodpískal ruku domácích ve velkém vápně, což by znamenalo pokutový kop a šanci pro nás. Následně nechal pokračovat ve hře, když byl zfaulován Tomáš Koberna a i díky tomu dali domácí kýžený gól na 1:0. Bylo pozitivní, že se Tomáš mohl po několika minutách vrátit do zápasu a mohl nám pomoci v bránění. Druhý gól přidali domácí po chybě Radka v brance, který minul rukou centr a tento míč domácí uklidili do branky na 2:0.

Ve druhé půli domácí dále pokračovali v zahazování vyložených šancí. Na naší levé straně se nám ještě zranili Jarda Šustr a Martin Kocourek  kteří ale dohráli až do konce a i proto domácí z této strany hrozili nejvíce. Do konce zápasu ještě domácí vstřelili další 2 góly na konečných 4:0.

Pokud bych měl krátce zhodnotit naše vystoupení, hledal bych naše klady velmi těžce. Naši hráči velmi brzy podlehli soupeři hlavně psychicky a nedokázali se z toho vzpamatovat do konce zápasu.

Sponzoři a partneři FK Chelčice