Volyně si na Chelčice nepřišla

Chelčice odjížděly do Volyně s vědomím, že proti silnému soupeři se jim v poslední době daří. To se také potvrdilo. Po bojovném výkonu si hosté odvezli cenou remízu 1:1.

Slavoj Volyně – FK Chelčice 1:1 (0:1)
Góly: Němeček – Kouba

Sestava:
Novák – Pícha, Kopenec, Turek, Trobl – Valenta, Křenek, Chalupský, Tesař – Kouba, Schwamberger

Chelčice do zápasu vstoupily defenzivně a moc se nepouštěly do útoku. Naopak domácí neustále obléhali velké vápno Chelčic. Po několika střeleckých pokusech domácích se do první stoprocentní šance dostal Škopek, který dokonce udělal kličku Novákovi a pohodlně uklízel míč do prázdné branky. Přehlédl však dobíhajícího Trobla, který celou situaci pro hosty zachránil.

Nakonec to byly hosté, kteří otevřeli účet utkání. Míč se po zavaru před brankou Volyně dostal k Tesařovi, který přesně našel hlavu Koubi a ten pohodlně zakončil – 0:1.

Druhý poločas byli aktivnější domácí. Za svou snahu byli odměněni hned z kraje poločasu, Němeček využil nedůrazu hostující obrany a těžkým kopem trefil spodní roh chelčické branky – 1:1.

Volyně mohla v zápětí zápas otočit, ale ve velké šanci selhala. Na druhé straně mohl rozvlnit síť Křenek, který se v minulém zápase trefil třikrát, ale jeho střelu do šibenice vytečně vytěsnil na břevno Šteco.

O několik minut později měl další šanci Křenek, ale jeho hlavičkový pokus akrobaticky z brankové čára vykopl Mack, který si vysloužil potlesk domácího publika.

Poslední slova tak mohl mít opět Němeček. V nastaveném čase druhého poločasu se hostující obrana dopustila faulu blízko svého pokutového uzemí, ale domácí kanonýr tentokrát nemířil přesně a minul chelčickou branku.

Chelčice se v dalším zápase rozloučí s domácím publikem v duelu s mužstvem Vacova B. Výkop je plánován na 17:00.