Těsná prohra ve Volyni může Chelčice mrzet

Chelčice prohrály u okresního rivala z Volyně nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. O jediný gól utkání se postaral Brabec.

Volyně  – FK Chelčice 1:0 (0:0)

Góly: Brabec

Zápas byl od začátku poznamenán častými nepřesnostmi a tvrdými zákroky. Obě mužstva pak měla problém s větší kombinací a problémy v zakončení. V Chelčické obraně se po dlouhé době objevil Kopenec a byl jedním z jejich pilířů. Společně tak s Kapustou ukázali že vedle sebe mohou bez větších problémů hrát.

Hosté hrozili z breakových situací a také v prvním poločase byli nejblíže k otevření skóre. Šácha dostal dobrou přihrávku za obranu, ale svým střeleckým pokusem z dobré pozice jen nechal vyniknout  Mráze v brance. V další šanci, se chvíli poté, ocitl Kouba ale svůj pokus nasměroval jen vysoko nad branku.

V druhém poločase se podařilo otevřít skóre domácím. Brabec využil nedůslednosti v obraně hostů a skóroval – 1:0. Domácí se poté více soustředili na zadní vrátka. To se jim však nemuselo vyplatit, protože hosté se dostali více do zakončení a měli blízko ke vstřelení gólu. V největší šanci selhal Kouba. Ve stoprocentní šanci se mu míč zamotal mezi nohy a Mráz celou situaci mohl v klidu vyřešit. A když následně sudí přehlédl jasnou ruku v pokutovém uzemí a Kouba spáli další šanci v samotném závěru, domácí si přisali hubené vítezství 1:0.

V dalším kole čekají Chelčice Stachy se kterými je to vždy ošemetný souboj. Domácí mají týmu ze Šumavy co vracet, jelikož při posledním měření sil si Chelčice odvezli porážku 4:0.

Sponzoři a partneři FK Chelčice