Štěkeň porazila přípravku

Štěkeň – FK Chelčice 13:2 (6:1)

            Naši nejmenší se přiblížili konci sezóny. Vzhledem ke dvěma odloženým zápasům je čekal druhý anglický týden za sebou. Tento čtvrtek jsme vyrazili do Štěkně. K zápasu jsme se sešli v kompletní sestavě. 

            Tento zápas bohužel nezastihl náš tým v dobrém rozpoložení. Celý tým podával nevýrazný výkon. Soupeř hrozil z rychlých brejků a postupně navyšoval skóre. Za náš tým se v prvním poločase prosadil Šimon Beránek. Do šaten se šlo za stavu 6:1.

            Druhá půle vypadala podobně jako první. Chelčice se sice herně trochu zvedly, ale na domácí to nestačilo. Druhý zásah Chelčic zaznamenal Jára Křenek, který po samostatném úniku přetlačil v souboji brankáře domácích. 

            V neděli nás čeká poslední zápas podzimu na hřišti silné Volyně. Je třeba se dobře připravit na neděli a užít si tak poslední zápas před zimní pauzou.

Branky:     Šimon Beránek, Jaroslav Křenek

Sestava: Tereza Vrácovská, David Pytlík, Jaroslav Křenek, Lukáš Malkus. Kateřina Pourová, Adam Mach, David Lang, Jiří Křenek, Jakub Vrácovský, Berenika Vávrů, Jakub Malkus, Šimon Beránek, Filip Šimeg

Sponzoři a partneři FK Chelčice