Sousedovice nadělily Chelčicům pět gólů

Westra Sousedovice – FK Chelčice 5:0 (4:0)
góly: 3 Hrach, Kohout, Glazunov

Sestava:
Novák – Švec, Turek, Pícha, Tesař – Machnyk, Křenek, Benedikt Ondřej, Lang Marek – Šácha, Trobl

Souboj prvních Sousedovic s předposledními Chelčicemi od začátku ukazoval kdo je na hřišti favoritem. Od prvních minut byli domácí nebezpeční. Na první gól se však čekalo až do 24. minuty. Kohout se dostal k míči po rohovém kopu a se štěstím procpal míč do branky Chelčic – 1:0.
Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Mladý Švec, který zažil skvělý podzim v dresu Chelčic, ztratil míč v souboji s Glazunovem a ten si uměl poradit. Hrach dostal přihrávku před prázdnou branku a ve skluzu míč uklidil do sítě Chelčic – 2:0.
Domácí byli při chuti. Ve 35. minutě se opět měnilo skóre. Hrach si seběhl za obranu Chelčic a osamocen před Novákem svou šanci proměnil střelou mezi nohy – 3:0.
Poločas hrůzy pro Chelčice zakončil opět Hrach. Kiš vystřídal Švece, ale také nebyl neomylný. Pokus přihrát Novákovi vystihl Glazunov, ten vystřelil, ale jen do Chelčických obránců, míč se odrazil nešťastně pro hosty k Hrachovi, který se střelou do prázdné branky nemýlil – 4:0.
V druhém poločase se domácí tak snad neprosazovali, ale i přesto dovedli ještě jednou zvýšit skóre. Glazunov si zpracoval míč na hranici velkého vápna a střelou k pravé tyči upravil skóre na finálních 5:0.
Gratulace patří domácím, kteří celý podzim prošli znamenitě a díky nejlepší obraně i útoku jsou zaslouženě na prvním místě B skupiny.
Chelčice přezimují na předposledním sestupovém místě. Nečeká je nic jednoduchého. Zapracovat budou muset na útoku a disciplíně. Právě tyto dvě věci brzdily tým z vodňanska od lepších výsledků.

Sponzoři a partneři FK Chelčice