Smolný zápas ve Strunkovicích odehrály Chelčice

Chelčice mají za sebou nepovedené utkání na hřišti rivala ze Strunkovic. V zápase mnoha šancí hosté podlehli domácím 4:2. O góly Chelčic se postarali Kouba a Šácha.

Blaník Strunkovice  – FK Chelčice 4:2 (3:1)

Góly: 2x Kašpar,Klein, Pravda – Kouba, Šácha

Začátek utkání neukazoval, že by si hosté neměli ze hřiště Strunkovic body. Od začátku Chelčic ukazovali větší chuť do hry i kvalita. Dokázaly si vytvořit i vyložené šance, ale v zakončení jim nebylo přáno. A tak na druhé straně zaúřadovali domácí. Kleinovo střelu Novák vyrazil k nohám Langa, který však zazmatkoval, napálil míč do Tesaře a od toho zpět ke Kleinovi, který si s druhým pokusem dokázal poradit – 1:0.

Chelčice dovedly vyrovnat dvě minuty poté. Kouba předvedl parádu, která se jen tak nevidí. Centrovaný míč za záda dovedl přesně usměrnit patičkou za gólmana Turka – 1:1.

Hosté poté byli opět lepší a až do 36. minuty jen sporadicky pouštěli domácí za polovinu hřiště. Bohužel pro ně, přišel opět nešťastný moment. Pravda si navedl míč do střelecké pozice, ale trefil jen záda Kopence od kterého se však odrazil balón za záda Nováka – 2:1. V 37. minutě byl pro hosty ještě hůř. Chelčice při rohu nedovedly uhlídat Kašpara a ten se bez problémů prosadil hlavou 3:1.

Druhý poločas byl snahou Chelčic ze zápasem něco udělat. Velkou příležitost mělo hned několik hráčů hostů, ale buď hostům chyběla přesnost, nebo Turek předvedl parádní zákroky. Smůlu protrhl ke konci utkání Šácha. Po přísném faulu na Kopence se postavil k přímému kopu, který razantní střelou zametl do sitě domácích – 3:2. Z očekávaného tlaku hostů nebylo nic. Naopak na druhé straně udělal za zápasem definitivní tečku svým druhým gólem Kašpar. Ve skumáži před hostující brankou dovedl hlavou dopravit míč mezi tři tyče – 4:2.

Sponzoři a partneři FK Chelčice