Shrnutí letní přestávky A-mužstva

A mužstvo čeká první zápas v Okresním přeboru mužů proti Katovicím B. Pojďme si shrnout nejdůležitější věci, které se událi v průběhu letní pauzy.

Chelčice vstoupily do přípravy týden před turnajem Petra Chelčické. Mužstvo trenéra Vondráška si připsalo první důležité tréninky, které byly zaměřeny na práci s míčem a herní cvičení.

Tým Chelčic se v polovině července zúčastnil domácího turnaje Petra Chelčického, kde obsadil první místo. Ve finále domácí porazili po penaltách mužstvo Chillu.

První přípravné utkání odehrály Chelčice ve Frymburku, kde se jim dařilo. Domácí byli zaskočeni efektivní hrou Chelčic a jen těžko vzdorovali. Zápas nakonec skončil výhrou hostů 4:2.

Další zastávka v přípravě byla na Sedleci. Zde si Chelčice nevedly nikterak dobře. Po jednoznačném průběhu zápasu si připsali zaslouženou prohru 8:1.

Víkend před začátkem mistrovské soutěže si Chelčice rezervovali pro modelový trénink. Hráči se věnovali herním situacím, jako jsou rohové kopy, výkopy a standartní situace. Po modelovém tréninku si tým zvolil nového kapitána, tím bude od sezóny 2019/2020 Martin Machnyk.

Během letá zaznamenalo chelčické mužstvo několik příchodů a odchodů. Z A mužstva odešel nazpět do Vodňan Josef Chalupský. Opačným směrem pak putovala dvojice hráčů Švarc, Dušek. Z půlroční zkoušky v Prachaticích se vrátil gólman Novák. A do týmu byl také stažen Petr Koutský ze své štace na Pražáku. Z fotbalových prázdnin se vrátil Kopenec.

Chelčice si před začátkem soutěže dávají jasný cíl a to stabilizovat mužstvo a hrát v horních patrech tabulky. Jak se jim bude dařit, budete moct sledovat během domácích zápasů v neděli od 16:00.

Sponzoři a partneři FK Chelčice