Šácha měl opět nabito a sestřelil Kozlíky

FK Chelčice : FC Vlachovo Březí – 4 : 0 (1 : 0)

Na podzim Chelčice totálně vyhořely na půdě soupeře, a tak měly doma co napravovat.

Do zápasu vstoupili lépe hosté. Drželi míč na svých kopačkách a dostávali se do brankových příležitostí. Domácí mohli děkovat výborně chytajícímu Duškovi, který hostující střelce vychytal. Před koncem prvního poločasu zahrával Machnyk standartní situaci, míč se odrazil zpátky k němu, posunul ho doprava na Tesaře, který technickou střelou získal pro domácí vedení 1:0.

Druhý poločas hosté opět dobře kombinovali a chtěli srovnat skóre. Jejich naděje však utnul domácí kanonýr Martin Šácha. V 59. minutě se po rohu dostal k odraženému míči a zvýšil na 2:0. O minutu později utekl Švec po lajně, předložil míč do vápna Šáchovi a ten z otočky trefil do stejného místa jako před chvilkou. 3:0. To mu však nestačilo. Po brejku v 71. minutě ho oslovil přihrávkou Kouba a Šácha tak dovršil hattrick. 4:0. Do konce zápasu byla k vidění ještě tyčka Buzhdyhana a závar před brankou domácích. Výsledek však už žádné změny nedoznal.

Již v úterý se Chelčice utkají v odloženém utkání opět doma s Volyní.