První body v sezóně vystřelil Machnyk

Cehnice – FK Chelčice (0:0)

Góly: Machnyk        

Sestava:
Novák – Kiš, Turek, Křenek, Valenta – Tesař, Benedikt Ondřej, Chalupský, Lang Marek, Machnyk – Šácha

Nepříliš pohledné utkání odehrála obě mužstva. Na nekvalitním hřišti docházelo k častým ztrátám míče a oba týmy více nakopávaly, než se snažily hrát fotbal.

V první výrazné šanci utkání se ocitl hostující Machnyk. Chalupský centroval od rohového praporku, přesně našel nohu Chelčického záložníka, ten však střelu bez přípravy nedovedl nasměrovat mezi tři tyče.

Dalších výrazných šanci se diváci nedočkali a tak první poločas skončil bezbrankovou remízou.

V druhém dějství byli odhodlanější domácí. Největší šanci na otevření skóre měl tým z Cehnic v 62. minutě. Střela z vně pokutového území však skončila jen na tyči chelčické branky.

A tak mohl na druhé straně hřiště trestat Machnyk. Z velmi podobné akce jako v prvním poločase se opět k zakončení dostal chelčický záložník. Centr od Chalupského však tentokrát nezakončoval nohou, nýbrž hlavou, a mnohem přesněji. Přesnou hlavičkou k pravé tyči Voseckého branky rozveselil hostující fanoušky – 0:1.

Cehnice nechtěly prohrát a snažily se o vyrovnání. Nejblíže k tomu měli v 90. minutě. Střelu z vápna však Novák vyrazil na roh. Rozhodčí následně odpískal konec utkání a tak se hosté mohli radovat z prvních bodů v sezóně.

V dalším zápase čeká Chelčice nováček z Dražejova.

Sponzoři a partneři FK Chelčice