První body na podzim.

Tuto sobotu odehrál náš žákovský tým již třetí mistrovský zápas a to na hřišti Doubravice, kteří na podzim také ještě nebodovali.

Doubravice/Sedlice – Chelčice  1:0  (0:0)  na penalty 4:3)

Sestava: Radek Zíka – Martin Kocourek, Tomáš Koberna, Vašek Polívka – Tomáš Tlapa, Jarda Šustr, Adam Stuchlík  – Standa Cinádr, Vašík Brož (Pepa Polanský, Vašek Rottbauer)

Od samotného začátku to byl velmi vyrovnaný zápas. Soupeř nastoupil s fyzicky zdatnějšími hráči a předpokládal, že si všechny body ponechají doma. Nicméně naše defenzíva tentokrát fungovala výborně, i když pro nemoc chyběl Vítek, který je vždy v zadních řadách oporou.

V útočné fázi se nám již tolik nedařilo a to nejenom díky naší fyzické indispozici ale útočníkům se nedařilo na polovině soupeře podržet balón a vypracovat si nějakou tu šanci. Hosté měli největší šance po několika nebezpečných rohových kopech, kde nás ale podržel neprůstřelný Radek v brance.

Celý zápas se odehrál v podobném duchu, kdy se všichni, hlavně naši hráči soustředili na obranu a i proto zápas dospěl do nerozhodného stavu 0:0. Na řadu přišly pokutové kopy, kde jsme se ani jednou nemýlili a vyhráli tak celý zápas 1:0.

Dnes bych pochválil všechny hráče za předvedený výkon a za bojovnost.

Sponzoři a partneři FK Chelčice