První bod z venku vyválčily Chelčice ve Štěkni

V divokém zápase, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, si hosté nakonec odvezli cennou remízu 3:3. O góly Chelčic se postarali Machnyk, Šácha a Tesař.

Základní sestava FK Chelčice:
Dušek – Kiš, Kapusta, Kopenec, Švec – Tesař, Turek, Křenek, Brtna – Šácha, Machnyk

Chelčice vstoupily do utkání velice aktivně. Snaha o kombinaci přinášela ovoce a hosté se dostávali k brance domácích. Skóre utkání nakonec otevřel až Machnyk po standartní situaci ve 12. minutě. Chelčický záložník si našel dobře míč ve středu velkého vápna a poslal hosty hlavičkou do vedení – 0:1.

Štěkeň se dostala do hry až od 20. minuty a také poprvé ohrozila branku hostů, Dušek s obranou však byli připraveni. Na dvougólový rozdíl mohl zvýšit Křenek v 31. minutě. Individuální akci však nedovedl přesně zakončit.

Chelčice se poté herně úplně vytratily a domácí zaslouženě vyrovnali ve 44. minutě. Bálek si našel ve velkém vápně Chelčic míč a tečí ho usměrnil k pravé tyči Duškovo branky – 1:1.

Zkraje druhého poločasu se opět blýskl Křenek. Téměř ihned po úvodním hvizdu se opět řítil sám na gólmana Řezníka, ten však jeho střelu pokryl a následnou dorážku poslal chelčický hráč jen nad branku.

Domácí otočili zápas ve svůj prospěch v 69. minutě. Centr do pokutového území přistál na hlavu Čížka a ten šikovně poslal míč do branky – 2:1.

Zápas vyrovnal v 79. minutě Šacha. Chelčický kanonýr dostal přesný centr a z hranice malého vápna se hlavou nemýlil – 2:2.

Divoké utkání pokračovala. Za další dvě minuty Štěkeň opět udeřila. Dvojice Kapusta, Kiš špatně odhadla míč ve velkém vápně a Čížek pak měl snadnou cestu ke skórování své druhé branky – 3:2.

Chelčice nedaly svou kůži zadarmo a do konce utkání ještě vyrovnaly. V 85. minutě Valenta vybídnul Tesaře ke střele, a ten i za pomocí teče srovnal střelou pod horní tyč – 3:3.

Hosté tak i nadále čekají na své první vítězství. O prolomení nepříjemné série se mohou opět pokoušet v dalším zápase proti Doubravici.

Sponzoři a partneři FK Chelčice