Přípravka tentokrát body nezískala

Štěkeň/Protivín „B“ – FK Chelčice 14:1 (7:1)

Ve 3. kole zajížděla naše přípravka na hřiště Štěkně. Ve Štěkni zvelebují zázemí, a tak se naši nejmenší převlékali v místním restaurantu. Za krásného počasí a opět silné podpory maminek a tatínků začali naši nejmenší velice dobře. Po ruce domácího brankáře mimo pokutové území jsme kopali trestný kop. K němu se postavil Dominik Mach a nechytatelnou střelou k tyči poslal náš tým do vedení.

Po obdrženém gólu začali hrát i domácí. Naše hráče trochu rozhodila netradiční, leč povolená, rozehrávka autového vhazování, ze které jsme obdrželi tři branky. Domácí pak přidávali další branky. Naši hráči se nevzdávali a bojovali až do konce. Byla škoda, že se nepovedlo zakončit samostatné úniky Dominika Macha a Matěje Blažka. Brankový rozdíl mohl být menší. Přesto odvedli hráči zase dobrý výkon. Na domácích bylo vidět, že už hrají druhým rokem a že jsou zkušenější. V sobotu přijedou do Chelčic Sousedovice, tak přijďte podpořit zase naše nejmenší.

Sestava:

Tereza Vrácovská, Tadeáš Babický, Šimon Beránek, Matěj Blažek, Marek Minarik, Jaroslav Křenek, David Lang, Dominik Mach, David Pytlík

Kapitán mužstva: Matěj Blažek

Góly:

1 x Dominik Mach

Autor: Křenek Jaroslav

Sponzoři a partneři FK Chelčice