Přípravka stále neporažena

FK Chelčice – Malenice 10:4 (5:0)

Minulý víkend měli hráči Chelčic volno, protože zápas se Štěkní byl odložen. Trenéři se dohodli, že by byla škoda nehrát, a tak si dali na domácím hřišti tréninkový mač. 

V druhém domácím zápase přivítali Chelčice tým Malenic. Fotbalové počasí, herní plocha kvalitně připravená, tribuna zaplněna a hráči nachystáni předvést své kvality. Po celý zápas měli převahu domácí, soupeř hrozil jen z brejků. První branku si dali hosté sami, i když velký podíl na něm měl David Lang. Jeho napadání přinutilo soupeře k odkopu míče, který ke štěstí domácích skončil v brance. Do poločasu přidali další branky Šimon Beránek a znovu David Lang.

Druhý poločas byl trochu vyrovnanější. Hosté se z brejků začali prosazovat a dali celkem čtyři branky. Domácí nezůstali pozadu a i stříleli do černého. Desátou branku vstřelil Adam Mach, který po dlouhém autovém vhazování Šimona Beránka uklidil míč do branky. 

Pro naše hráče to bylo v tomto roce poslední představení na domácí ploše. Nyní bude probíhat regenerace trávníku a zprovoznění automatického zavlažování. V sobotu zajíždějí hráči do Bavorova a v pondělí do Dražejova.

Branky:  Šimon Beránek 5x, David Lang 3x, David Pytlík, Adam Mach

Sestava: Tereza Vrácovská, David Pytlík, Šimon Beránek, Jaroslav Křenek, Lukáš Malkus. Kateřina Pourová, Adam Mach, Jakub Malkus, Filip Šimeg, David Lang, Jiří Křenek

Sponzoři a partneři FK Chelčice