Přípravka prohrála s Volyní

K předposlednímu venkovnímu zápasu odjížděl tým Chelčic do Volyně, která byla v utkání favoritem.

Naši hráči se do soupeře pustili s mírným respektem a začátek zápasu se odehrával před naší branou. Jen díky dobrým zákrokům naší brankářky byl začátek utkání bez gólů. Jako první nakonec skórovali naši, když se po závaru před brankou domácích prosadil Dominik Mach. Do poločasu už pak stříleli branky jen domácí. Po dvaceti minutách svítilo na světelné tabuli skóre 6:1. Vstup do druhé půle byl z pohledu hostí hrůzostrašný. Během dvou minut inkasovali čtyři slepené branky a schylovalo se k debaklu. Naštěstí se probudili a začali hrát a podnikat útočné výpady. Bohužel se nepovedlo nadějné akce gólově zakončit. A tak stejně jak hosté gólový účet utkání otevřeli, tak ho také uzavřeli. Z přímého volného kopu se trefil Šimon Beránek a upravil skóre na konečných 14 : 2 z pohledu domácích. Až na začátek druhé půle předvedli Chelčice opět bojový výkon a radost ze hry.

V posledním domácím utkání přivítají Chelčice suveréna soutěže Junior „B“ ze Strakonic. Výkop je naplánován na sobotu v 10 hodin ráno. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sestava:
Tereza Vrácovská, Tadeáš Babický, Šimon Beránek, Matěj Blažek, Marek Minarik, Jaroslav Křenek, Filip Šimeg, Dominik Mach, Kristián Džudža, Kateřina Pourová, David Pytlík, David Lang

Kapitán mužstva: David Pytlík

Góly:
1 x Dominik Mach
1 x Šimon Beránek

Autor: J. Křenek

Sponzoři a partneři FK Chelčice