Přípravka porazila Cehnice

FK Chelčice – Cehnice 5:1 (3:0)

Při prvním domácím utkání přivítali naši hráči soupeře z Cehnic. Trenéři neměli k dispozici Davida Langa, Jirku Křenka a Kubu Malkuse, kterým po náročném zápase z minulého týdne dopřáli odpočinek. I tak měli dostatek hráčů, kteří byli připraveni k zápasu.

Od začátku měl náš tým mírnou převahu, kterou zúročil jako první Filip Šimeg, který z blízka dorazil míč do brány – 1:0. Pro Filipa to byl první gól kariéry. Druhá branka přišla o chvilku později, kdy střela Šimona Beránka skončila v síti – 2:0. Do poločasu přidaly Chelčice ještě jednu branku. Na 3:0 zvýšil svým důrazem Lukáš Malkus, který minulý týden nastoupil k prvnímu zápasu a hned ve druhém dosáhl své první branky kariéry.

V druhém poločase měli naši hráči opět více ze hry. Soupeř občas zahrozil střelami z dálky, ale brankářka Terka Vrácovská si s nimi poradila. Na 4:0 zvýšil svou druhou brankou v zápase Šimon Beránek. Soupeř snížil po autovém vhazování a nedůrazem domácí obrany před svojí brankou na 4:1. Poslední branku utkání vsítili domácí. Přímo z rohového kopu uklidil míč za záda hostujícího brankáře Jára Křenek, který byl pro tento zápas i kapitánem domácích, 5:1.

Všichni hráči podali dobrý výkon. Možná jen škoda, že nepadlo více branek. Šancí na to bylo dost. Velké poděkování patří i divákům, kteří vytvořili svým fanděním báječnou atmosféru. Nyní čeká naše hráče utkání ve Štěkni.

Sestava: Tereza Vrácovská, David Pytlík, Šimon Beránek, Jaroslav Křenek, Lukáš Malkus. Kateřina Pourová, Adam Mach, Berenika Vávrů, Filip Šimeg, Jakub Vrácovský

připravil: J. Křenek

Sponzoři a partneři FK Chelčice