Přípravka neuspěla proti těžkému soupeři v Bavorově

TJ Sokol Bavorov – FK Chelčice
26 : 1 ( 12 :1 )

Tentokráte se vydaly naše děti k zápasu do nedalekého Bavorova, kde odehráli v nedělním dopoledni další zápas.

Před zápasem si trenéři mysleli, že by to mohlo být vyrovnanější utkání. Tato představa vzala za své hned po pár minutách utkání. Naši hráči byli, jako když zrovna vstávají z postelí. Bavorov byl všude dříve a přidával jeden gól za druhým. Výkon našeho týmu postrádal nasazení. Toho domácí využili a s chutí si zastříleli. Pochvalu zaslouží snad jen brankářka Terka Vrácovská, která předvedla pár dobrých zákroků a David Pytlík, který svou bojovností ve druhém poločase trápil rozehrávku domácích.  Nezbývá než zapomenout na tento zápas a připravit se na sobotní derby s Vodňanami, které budou velmi silným soupeřem.

Sestava:
Tereza Vrácovská, Tadeáš Babický, Šimon Beránek, Matěj Blažek, Marek Minarik, Jaroslav Křenek, Filip Šimeg, Dominik Mach, Kristián Džudža, Kateřina Pourová, David Pytlík, Jakub Vrácovský

Kapitán mužstva: Jaroslav Křenek

Góly:
1 x Dominik Mach

Sponzoři a partneři FK Chelčice