Přípravka nestačila na Dražejov

Dražejov – FK Chelčice 10:0 (4:0)

            Vzhledem k nepříznivému počasí se sobotní duel s Bavorovem odložil, a tak o svátečním pondělí jel náš tým na utkání do Dražejova. 

            I když výsledek hovoří jednoznačně, zápas takový nebyl. Naši hráči se dostávali do samostatných úniků, ale bohužel jsme ztroskotali na domácím brankáři anebo byli nepřesní v koncovce. Soupeř se nevracel, a tak když brankář chytil balon, našel výkopem své spoluhráče čekající na půlce a ti chodili sami na naši brankářku. 

            Jak v prvním tak v druhém poločase se postupně téměř všichni naši hráči dostávali do gólových příležitostí, ale čestný úspěch jsme nezaznamenali. Ve čtvrtek nás čeká odložený zápas s Bavorovem, tak snad budou mít naši hráči lepší mušku. 

Sestava: Tereza Vrácovská, David Pytlík, Jaroslav Křenek, Lukáš Malkus. Kateřina Pourová, Adam Mach, David Lang, Jiří Křenek, Jakub Vrácovský, Berenika Vávrů

Sponzoři a partneři FK Chelčice