Přípravka těsně nestačila na Dražejov

TJ Dražejov – FK Chelčice

10 : 6 ( 6 : 2 )

Byl tady poslední zápas podzimní části sezóny a Chelčice zajížděly do Dražejova. Trenérům chyběl pouze dlouhodobě nemocný Kuba Vrácovský a Davídek Lang, kterého skolila viróza.

Začátek zápasu vyšel lépe našim hráčům, kdy jsme si vytvořili dobré příležitosti, bohužel branku jsme nevstřelili. Naopak byli to domácí, kdo se ujali vedení. Naši hráči se nevzdávali a po brankách Marka Minaríka a Davida Pytlíka (dloubáček ala Karel Poborský) bylo poločasové skóre 6:2 pro domácí. V poločasové přestávce trenéři hráče namotivovali a ti se do domácích pustili hned od začátku druhé půle. V určitých momentech byli hosté lepším týmem, bohužel vyrovnat se již nepodařilo. Do sítě Dražejova se po poločase trefil dvakrát Dominik Mach a po jedné brance přidali Matěj Blažek a z trestného kopu Šimon Beránek. Bylo to trochu symbolické, jelikož první i poslední gól podzimu vstřelil právě Šimon Beránek.

Po zápase se všichni hráči i s rodiči a sourozenci přesunuli do Chelčic, kde na ně v místním Sportbaru čekala první dokopná. Součástí dokopné byla i šipkovaná, na jejímž konci našli hráči sladký poklad. Veliké poděkování patří Janě Langové a Laďce Křenkové (manželky trenérů), které velmi pěkně připravily pohoštění pro všechny přítomné. Poděkování patří i všem rodičům, kteří své malé fotbalisty doprovázeli na každý zápas. A samozřejmě poděkování patří i všem hráčům, kteří poctivě trénovali a odváděli to nejlepší jak na trénincích, tak i v zápasech.

Nyní čeká hráče i trenéry zasloužený odpočinek. Nebude nijak dlouhý, protože v půlce listopadu se začnou všichni připravovat na jarní část soutěže ve vodňanské hale.

Sestava:

Tereza Vrácovská, Tadeáš Babický, Šimon Beránek, Matěj Blažek, Marek Minarik, Jaroslav Křenek, Filip Šimeg, Dominik Mach, Kristián Džudža, Kateřina Pourová, David Pytlík, Berenika Vávrů

Kapitán mužstva: Marek Minarik

Góly:
2x Dominik Mach; 1x Matěj Blažek; 1x David Pytlík; 1x Marek Minarik; 1x Šimon Beránek

Autor: J. Křenek

Sponzoři a partneři FK Chelčice