Mladší přípravka vyhrála hned první domácí utkání

FK Chelčice – Sokol Cehnice 9:5 (4:2)

I když bylo sobotní ráno deštivé a ukázalo, že podzim je již za dveřmi, naše nejmenší fotbalisty to neodradilo a sehráli první domácí zápas. Nutno říci, že před uctivou diváckou kulisou, ke které přispěli i fanoušci hostí.

Ve druhém kole přivítali Chelčice ve svém fotbalovém stánku tým Cehnic. Po prohraném zápase si chtěly Chelčice spravit chuť, a tak se do soupeře pustily hned od začátku. Odměnou jim bylo vedení 3 : 0, když se o všechny branky postaral Marek Minarik. Hosté se nevzdávali a i oni několikrát skórovali. Za domácí se prosadil ještě Matěj Blažek, který zatížil konto soupeře čtyřmi brankami, a Dominik Mach, který si připsal dva zásahy. Celé utkání probíhalo za mírného deště, který však neubral nic na bojovném výkonu obou týmů. K vidění bylo i několik velmi pohledných akcí, kdy si naši malí fotbalisté několikrát vyměnili míč mezi sebou. Po konci utkání přišla velká radost a naši nejmenší si mohli v šatně zakřičet svůj první vítězný pokřik pod vedením asistenta trenéra Martina Šáchy. Bylo až s podivem, že si tento pokřik pamatuje. Jako člen „A“ mužstva ho delší dobu nekřičel. J Snad se inspiroval se svými spoluhráči z výkonu svých svěřenců a zakřičí si již tuto neděli po zápase s Lomem.

Sestava:
Tereza Vrácovská, Tadeáš Babický, Šimon Beránek, Matěj Blažek, Marek Minarik, Jakub Vrácovský, Jaroslav Křenek, Filip Šimeg, David Lang, Dominik Mach

Kapitán mužstva: Šimon Beránek

Góly:
2 x Dominik Mach, 3 x Marek Minarik,4 x Matěj Blažek

Foto Kateřina Blažková:
https://kacaba163.rajce.idnes.cz/Chelcice_-_Cehnice_7.9.2019/?

Autor:
Jaroslav Křenek

Sponzoři a partneři FK Chelčice