17.9.2021 | Obecné

Mladší přípravka se drží na vítězné vlně

Po půl roční pauze, kdy byla jarní část soutěže zrušena kvůli COVID19, se opět rozběhla soutěž mladší přípravky. Náš tým před zahájením sezony opustili Jára Křenek a Šimon Beránek, kteří přestoupili do vyšší věkové kategorie a nyní hrají za tým FK Vodňany.
Trenéři mladší přípravky nezaháleli ani o prázdninách a uspořádali na konci července třídenní fotbalový kemp nejen pro své svěřence. Hráči se na tomto kempu zdokonalovali v koordinaci pohybu, práci s míčem a herně se rozvíjeli. Součástí kempu byla i noc strávená pod stanem a procházka po okolí.

FK Chelčice – Bavorov „A“ / Prachatice „A“ 6:3 (3:1)

Sestava: Pytlík David – Křenek Jiří, Lang David, Malkus Jakub, Malkus Lukáš, Vávrů Berenika, Pourová Kateřina, Šimeg Filip, Žlábek Matěj, Douda Matyáš, Mach Adam

Branky:       Adam Mach 3x, Malkus Lukáš,  Malkus Jakub,  Vávrů Berenika

            Na konci srpna začala pro mladší přípravku podzimní část sezony. Na úvod soutěže jsme přivítali na svém hřišti „nováčka“ z Prachatic, který se spojil s Bavorovem. Očekávali jsme těžké utkání, což se také potvrdilo. Hosté začali velmi aktivně a již v 1. minutě se ujali vedení. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale od 10. minuty začali mít převahu, kterou korunovali třemi brankami do poločasu. Ve druhém poločase Chelčice přidaly stejně jako v prvním tři góly a i přes snahu soupeře si vedení pohlídaly až do konce utkání. 

SK Slavoj Volyně – FK Chelčice 0:1 (0:1)

Sestava: Pytlík David – Křenek Jiří, Lang David, Malkus Jakub, Malkus Lukáš, Vávrů Berenika, Pourová Kateřina, Žlábek Matěj, Douda Matyáš, Mach Adam

Branky:       Malkus Jakub

            Ke druhému utkání zajížděly Chelčice do Volyně. Ve Volyni pracují velmi dobře s mládeží, a tak Chelčice nečekalo nic lehkého. Přesto chtěly v tomto utkání uspět. První poločas měli hosté mnoho šancí ke skórování, brankář domácích byl proti. Jedna střela se nakonec ujala a po střele Jakuba Malkuse si hosté odnášeli do šatny vedení 1:0. Do druhé půle se posunul domácí brankář do pole ve snaze otočit skóre. Hosté však srdnatě bojovali a uhájili velmi cenné vítězství. Nutno podotknout, že v této kategorii velmi málo vídaný výsledek.

FK Chelčice – Sokol Cehnice8:2 (5:1)

Sestava: Pytlík David – Křenek Jiří, Malkus Jakub, Malkus Lukáš, Vávrů Berenika, Pourová Kateřina, Šimeg Filip, Žlábek Matěj, Douda Matyáš, Mach Adam

Branky:       Žlábek Matěj 2x, Malkus Lukáš 2x, Malkus Jakub, Douda Matyáš, Mach Adam, Křenek Jiří

            Druhé domácí utkání a další výhra. Tentokrát přijely Cehnice, se kterými mají domácí za poslední zápasy kladnou bilanci. Chelčice dominovaly od začátku a do poločasu si vytvořily velmi slibný náskok 5:1. Ve druhém poločase přidali domácí další tři branky a připsali si další vítězství, tentokráte 8:2. V utkání byly k vidění velmi pohledné akce domácích, které viděla plně zaplněná tribuna, jež malé fotbalisty odměnila zaslouženým potleskem. 

            Další víkend čeká naše hráče derby ve Vodňanech.

Sponzoři a partneři FK Chelčice