Mladší přípravka přivítala Vodňany

FK Chelčice – FK Vodňany
1:14 (0:6)

Byla tady první říjnová sobota a naše nejmenší čekalo derby s nedalekými Vodňanami. Většina domácích hráčů bydlí právě ve Vodňanech a s protihráči navštěvují stejné školy, v některých případech dokonce i společné třídy. Počasí bylo deštivé a chladné, přesto se na tribuně sešla slušná divácká návštěva.

Na našich hráčích bylo vidět, že na minulé nepovedené utkání již zapomněli a převedli velkou bojovnost. Hosté byli fotbalovější a dokázali to přetavit v šestigólové vedení po prvním poločase. Druhá půle probíhala podobně jako ta první, hosté kombinovali, domácí bojovali a hnali se za vstřelením alespoň čestného gólu. To se nakonec také povedlo. Po pohledné akci, kdy Marek Minarik našel přihrávkou Matěje Blažka, který postupoval sám na brankáře a krásnou střelou na přední tyč skóroval. Celý tým zaslouží velikou pochvalu za bojovnost a snahu hrát až do konce nehledě na výši skóre. K dalšímu utkání zajíždí Chelčický fotbalový potěr do Volyně, kde je opět nečeká nic lehkého.

Sestava:
Tereza Vrácovská, Tadeáš Babický, Šimon Beránek, Matěj Blažek, Marek Minarik, Jaroslav Křenek, Dominik Mach, Kristián Džudža, Kateřina Pourová, David Pytlík, David Lang

Kapitán mužstva: David Lang
Góly: 1x Matěj Blažek

Vlevo střelec jediné branky domácích Matěj Blažek, vpravo kapitán v tomto utkání David Lang ( pozn. oba v červeném)

Autor: J. Křenek
Foto: Kateřina Blažková

Sponzoři a partneři FK Chelčice