Mladší přípravka má za sebou první zápas

Konec prázdnin je pro spoustu dětí smutný, protože musejí do školy. Pro partu malých kluků a jedné dívky dnes začala jejich první fotbalová sezóna v životě. K prvnímu utkání odjel tým FK Chelčice mladší přípravky na hřiště do Čestic. Byla to první zkušenost jak pro hráče, tak i pro jejich trenéry. Ti sice už pár fotbalových sezón odehráli, ale v pozici trenérů malých fotbalových nadějí se ocitli také poprvé. 

Utkání bylo velmi vyrovnané, naši hráči se rvali jako lvi, bojovali o každý míč a toužili po vítězství. První gól našeho týmu vsítil Šimon Beránek, další tři branky dal Dominik Mach, který byl pro tento zápas i kapitánem mužstva. V příštím kole se představí malí fotbalisté poprvé na domácím hřišti, kde vyzvou Cehnice. Přijďte je podpořit a pomoci jim fanděním k první výhře.

Sestava: 

Tereza Vrácovská, Tadeáš Babický, Šimon Beránek, Matěj Blažek, Marek Minarik, Kristián Džudža, Jakub Vrácovský, Jaroslav Křenek, Filip Šimeg, David Lang, David Pytlík, Dominik Mach

Góly:

3 x Dominik Mach

1 x Šimon Beránek

autor: Jaroslav Křenek
foto: Kateřina Blažková

Sponzoři a partneři FK Chelčice