Kozlíci jasně zvítězili

FC Vlachovo Březí : FK Chelčice – 5 : 1 ( 4 : 0 )

Chelčice odjížděly do Vlachova Březí v oslabené sestavě. Trenér Buchtele z různých zdravotních důvodů postrádal celou obrannou čtveřici, a tak musel se sestavou improvizovat.

Na podmáčeném, místy až bahnitém, terénu vstoupili lépe do utkání domácí. V 6. minutě se prosadil Toncar, který svým nepovedeným centrem překvapil brankáře. 1:0. V 11. minutě se výstavní ranou do šibenice prezentoval Hojdekr a bylo to 2:0. Hosté byli všude pozdě, a tak domácí kontrolovali v poklidu hru. V 35. minutě se prosadil Hubáček a rozloženou hostující obranu pokořil v 41. minutě znovu Hojdekr. 4:0.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako první. Na 5:0 zvyšoval v 53. minutě opět Hubáček. Hosté se dostávali do úniků, především Buzhdyhan, ale ke škodě Chelčic proměnil až čtvrtý v pořadí a upravil na konečných 5:1.

Snad se marodka Chelčic brzy vyprázdní a budou moci hrát opět v optimální sestavě. O nápravu se pokusí v neděli proti Bělčicím.

Sestava:

Babický – Kapusta (46′ Pícha), Šácha, Lang Marek, Valenta – Skála, Machnyk, Tesař (62′ Koloušek), Švec  – Kouba, Buzhdyhan

Sponzoři a partneři FK Chelčice