Informace k 44. ročníku turnaje Petra Chelčického

Tradiční turnaj Petra Chelčického se blíží. Dnes Vám přinášíme základní informace ohledně organizace a příprav.

Začátek turnaje:
Začátek turnaje je plánován na 13:00. Prezence mužstev bude probíhat od 12:00 do 12:30. Prosíme kapitány mužstev, aby se dostavili na prezenci včas, abychom je mohli seznámit s herním plánem, pravidly a měli dost času vyplnit soupisku mužstva.
Konec turnaje je plánován kolem 18:00.

Počet mužstev:
V současné době ještě není znám přesný počet mužstev. V tuto chvíli je nahlášeno 6 mužstev. FK Chelčice, All star team, Libějovice, Vodňanská drůbež, Šťouchovci a team složený z Prachatických kluků.

Startovné:
Na tým je stanoveno startovné 500,- Kč, ze kterého se budou hradit – rozhodčí, poháry, individuální ceny, občerstvení pro hráče (klobása, nápoj). Občerstvení bude připraveno ve Sport baru u hřiště.

Základní hrací schéma:
Je plánováno, že budou vytvořeny dvě skupiny po čtyřech. V případě, že se nepodaří sehnat dodatečná mužstva, bude vedení turnaje rozhodovat o hracím schématu.
Z těchto skupin by měla postupovat dvě nejúspěšnější mužstva, která se křížem utkají ze soupeřem z druhé skupiny. Vítězové postoupí do finále a porážení si to rozdají o místo třetí. Ostatní mužstva si zahrají o umístění.

Počet hráčů, velikost hřiště:
Turnaj je naplánován pro malou formu fotbalu 4+1 na hřiště 20 x 40 m. Budou připravena minimálně dvě hřiště, na kterých se zároveň budou odehrávat dva zápasy najednou.

Pravidla turnaje:
Podrobná pravidla jsou přiložena zvlášť pod článkem.

Poháry a individuální ceny:
Pohárem budou oceněna první tři mužstva turnaje. Individuálními ceny si odnese – nejlepší hráč, střelec a gólman turnaje.

 

Sponzoři a partneři FK Chelčice