Hosté se prosadili až v deseti

Sokol Cehnice : FK Chelčice – 2 : 2 ( 0 : 0 )

Další utkání jely sehrát Chelčice do Cehnic. Domácí se nacházejí u dna tabulky, ale doma nechtěli dát body zadarmo.

Celý první poločas byli více na míči hosté. Vypracovali si několik slibných šancí, ale Šácha, Lang, Kouba a ani Švec domácího brankáře nepřekonali. Domácí hrozili především dlouhými auty do vápna a také díky rychlonohému Šebestovi, kterého hostující obrana jen s problémy naháněla.

Druhý poločas hosté změnili rozestavení a začali opět převahou, která ovšem končila na obraně domácích v dostatečné vzdálenosti od branky. A tak přišel rychlý brejk a Šebesta otevřel v 68. minutě skóre. 1:0. Po dalším brejku v 77. minutě fauloval Šebestu Babický a viděl nejprve žlutou kartu. Slečna rozhodčí se šla poradit k pomeznímu, ( poz. lajk z domácích řad), který doporučil udělit kartu červenou. Do branky Chelčic se postavil Tesař, který následný přímý kop vyrazil pouze na roh. Z něho se domácí Šebesta prosadil podruhé a bylo to 2:0.

Vypadalo to, že domácí si v klidu pohlídají výhru. Chelčice se však nevzdaly a v 90. minutě se postaral o snížení svou první brankou za Chelčice Koloušek. 2:1. V 93. minutě zahráli domácí rukou ve vápně a byla z toho penalta. K té se postavil Machnyk a s notnou dávkou štěstí vyrovnal na konečných 2:2.

Následující kolo se představí Chelčice na domácím hřišti. Soupeřem jim bude „béčko“ Prachatic.