Fotbalový turnaj mladších přípravek ve Strakonicích

Mladší přípravka FK Chelčice dostala pozvánku na turnaj do Strakonic, který byl pořádán OFS Strakonice. Pro naše malé svěřence to bylo první seznámení s turnajem v hale. Celkem zde bylo přihlášeno deset týmů ze strakonického okresu. Je skvělé, že v této době karantén se zúčastnili všichni přihlášení. Byly nalosovány dvě skupiny po pěti týmech, kde se hrálo formou každý s každým. Celkové pořadí bylo určeno soubojem týmů ze stejných příček v obou skupinách. Utkání se hrála jednou 12 minut.

FK Chelčice odehrály následující zápasy:

FK Chelčice –      Volyně
         1          –          0
Branka: Adam Mach

FK Chelčice –      Junior Strakonice „B“
         1          –          2
Branka: Matěj Žlábek

FK Chelčice –      Cehnice
         1          –          0
Branka: Adam Mach

FK Chelčice –      Katovice
         1          –          0
Branka: Matěj Žlábek

         Po čtyřech odehraných utkáních ve skupině, kdy jsme si připsali 7 bodů za dvě výhry, jednu remízu a jednu prohru, jsme se mohli připravovat na utkání o 3. místo.

Zápas o 3. místo

FK Chelčice –      Dražejov
         0          –          3

         Hráči podávali celý turnaj bojovný a týmový výkon, ale sportovně je nutno přiznat, že soupeř byl o trochu lepší a zaslouženě vyhrál. Na náš tým tak zbyla neoblíbená bramborová medaile. Naši nejmenší zaslouží pochvalu a gratulaci ke krásnému čtvrtému místu. Nakonec jsme obsadili také jedno první místo a to, že jsme přijeli z největší dálky.  

         Poděkování patří OFS Strakonice za kvalitně uspořádaný turnaj, který byl po organizační stránce zvládnutý na jedničku. Velké dík patří i rodičům (řidičům, fanouškům), kteří podporovali a provázeli naše hráče celým turnajem.

Sestava: David Pytlík, Adam Mach, Jiří Křenek, David Lang, Matěj Žlábek, Filip Šimeg, Jakub Malkus, Lukáš Malkus, Matyáš Douda, Kateřina Pourová

Sponzoři a partneři FK Chelčice