FK Chelčice ovládly i derby

FK Vodňany : FK Chelčice – 1 : 8 ( 1 : 3 )

Netradičně v pátek zajížděly Chelčice do Vodňan. Domácí udělali za poslední rok velký pokrok, a tak nečekal hosty lehký zápas. Hosté se vůbec nemohli dostat ke své hře. A jejich výkon byl diametrálně odlišný od výkonů, které podávají na Planeo Cupu. Přesto vyhráli poločas 1:3.

Druhý poločas přinesl malé zlepšení, ale pořád to nebylo ono. Chelčice přidaly ve druhé dvacetiminutovce dalších 5 branek a připsaly nakonec vítězství 1:8. Následující víkend přivítají Chelčice doma B – tým Vodňan a následující středu vyráží na kvalifikaci Planeo Cupu do Plzně, kde se pokusí poprat o jedno ze tří postupových míst na závěrečný turnaj.