Druhý přípravný zápas nevyšel Chelčicím podle představ

Ve svém druhém utkání se Chelčice představily na hřišti Sedlec. Domácímu týmu podlehly vysoce 8:1. Po vydařeném utkání ve Frymburku tak přišla studená sprcha.

Chelčice nastoupily do utkání odhodlaně a poctivou obranou, z kraje utkání, nepouštěly domácí do větších šancí. To však skončilo v 17. minutě. Novák v brance hostů neudržel lehkou hlavičku a pomohl tak domácím ke snadnému vedení – 1:0. 

Do konce poločasů přidal Sedlec ještě dva góly. V přímočaré akci se nechal přesprintoval Švec a domácí útočník přesně prostřelil chelčického gólmana mezi nohy – 2:0. 

Třetí gól pak přidal Sedlec ve 45. minutě, kdy opět samostatný únik využili domácí a skórovali do prázdné branky – 3:0. 

V druhém poločase opět vládli domácí. Rychlé navýšení skóre přišlo ve 48. minutě. Hosté si nepohlídali rohový kop a nechali snadno Sedlec skórovat – 4:0. 

Chelčice kontrolovaly během pár minut a připsaly si čestný úspěch. Rychlou akci přesnou střelou zakončil Tesař – 4:1. 

Od 60. minuty bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Sedlec do konce zápasu přidal další čtyři góly. Domácí byli kreativní a přidávali na skóre ze všech herních situací – samostatné úniky, dorážky i standartní situace. 

Pro Chelčice se jednalo o dobrou přípravu a zrcadlo, jak rozhodně během sezóny nehrát. O víkendu budou mít Chelčice modelový trénink a pak je už čeká jen první mistrovské utkání 17. srpna na půdě Katovic.

Sponzoři a partneři FK Chelčice