Druhé vítězství v řadě si připsaly Chelčice proti Poříčí

Chelčice navázaly na vítězství z Malenic další výhrou. Tentokrát si jednoznačně poradily s mužstvem z Poříčí 4:0. O góly se postarali – 2x Křenek, Čížek, Machnyk.

Základní sestava FK Chelčice:
Dušek – Švec, Kapusta, Turek, Lang Marek – Brtna, Křenek, Tesař, Machnyk – Šácha, Křížek

Vstup do utkání se jednoznačně povedl Chelčicím. I na těžkém terénu to byli domácí, kteří lépe kombinovali.

Chelčice se ujali vedení v zápase ve 12. minutě. Machnyk dobře vyslal Křenka do samostatného úniku na gólmana Řezníčka, domácí záložník si poradil s přehledem a poslal Chelčice do vedení – 1:0.

Svěřenci trenéra Vondráška kontrolovali utkání, ale herním výpadkům se také nevyhnuli. Uklidňující gól na 2:0 přidal ve 36. minutě opět Křenek, který potvrdil svou stoupající formu z posledních utkání.

Domácí prostřídali a zvláště Čížek byl v útoku Chelčic znát. Právě Čížek zvýšil na 3:0, i když nutno dodat trochu kuriózním způsobem. Čížek dobíhal ke gólmanovi Poříčí, který v nouzi nastřelil míč do „statného“ těla chelčického útočníka od kterého se balón odrazil přímo do sítě.

Závěrečnou tečku za utkáním udělal čtvrtou brankou Machnyk, který potvrdil střeleckou formu. Domácí záložník se prosadil svou typickou technickou střelou.

V dalším utkání čeká Chelčice mužstvo Balvanů, které se krčí na posledním místě okresního přeboru. Jestli Chelčice potvrdí svou formu z posledních zápasů, se dozvíme v sobotu od 15:30.

Sponzoři a partneři FK Chelčice