Dražejov byl nad síly Chelčic

Dražejov – FK Chelčice (1:1)

Góly: 2x Janus, Hrčka – Šácha, Machnyk        

Sestava:
Novák – Kiš, Turek, Tesař, Machnyk – Benedikt Ladislav, Benedikt Ondra, Chalupský, Lang Miroslav, Lang Marek – Šácha

Hosté, posíleni vítězstvím v posledním kole s Cehnicemi, vyráželi na své druhé venkovní utkání v řadě odhodláni opět získat body. Začátek nenasvědčoval, že by s tím měli mít nějaké problémy. Chelčice hrály lépe na míči a dostávaly domácí pod tlak z rychlých protiútoků.

V 19. minutě otevřel skóre utkání Šácha. Nová posila Ladislav Benedikt vybojoval míč u rohového praporku a s pomocí teče předložil balón přesně na hlavu Šáchy, který umístil míč k tyči – 0:1.

Domácí tento moment nakopl. Ti si postupně začali vytvářet šance a hrozili zvláště ze standartních situací. K vyrovnání jim však chybělo více důrazu. Dražejovské fanoušky nakonec rozveselil až Janus ve 40. minutě. Po ukázkové kombinaci na hranici velkého vápna se míč dostal právě k domácímu útočníkovi, který si ve vyložené šanci věděl rady – 1:1.

Chelčice mohly do konce poločasu vyrovnat zápas. Tesař z pozice stopera centroval do pokutového území, kde míč do sítě uklidil Marek Lang, ale k překvapení všech byl proti pomezní rozhodčí.

Ve druhém poločase hosté nezachytili začátek a za svou nepozornost byli právem potrestáni. Zmatky v obraně Chelčic dovedl dokonale zúročit Janus. Ten si svůj druhý zásah v utkání připsal dorážkou do pravého horního rohu v 50. minutě utkání – 2:1.

Domácím se hrálo ještě lépe, když v 62. minutě zvýšili své vedení na 3:1. Rozhodčí Talíř odpískal diskutabilní penaltu, kterou následně zkušeně proměnil Hrčka.

Chelčice poté hrály vabank na tři obránce a za svou odvahu byly odměněny snižujícím gólem na 3:2. Dlouhý nakopnutý míč propadl až k Machnykovi, který si poradil technickou střelou k tyči.

Domácí se strachovali o výsledek až do konce utkání, ale ke změně skóre již nedošlo.

Chelčice musejí nepovedený zápas, který provázela rozporuplná rozhodnutí rozhodčích, hodit za hlavu a soustředit se na důležité domácí utkání proti Stachám.

Sponzoři a partneři FK Chelčice