Domácí si poradili s Cehnicemi

FK Chelčice : Sokol Cehnice – 4 : 2 (1 : 1)

Chelčice chtěly doma potvrdit nečekané tři body z Bělčic. V cestě jim stály Cehnice. Chelčice začaly herní převahou, ale nedařila se jim koncovka. Hosté zlobili z brejků, kde domácí obranu zaměstnával zejména rychlík Šebesta. V 38. minutě Kouba zpracoval balón do protipohybu obránce, vystřelil a otevřel skóre. 1:0. Když už to vypadalo, že půjdou domácí do šaten s jednogólovým vedením, utekl v 45. minutě Šebesta a vyrovnal na 1:1.

Druhý poločas měli převahu opět domácí a chtěli si vzít vedení zpět. V 60. minutě utekl Kouba po křídle, poslal prudký centr před branku,  kde ho usměrnil Šácha do sítě. 2:1  V 67. minutě převzal dlouhý míč Kouba a zvýšil už na 3:1. Běžela 75. minuta a v úniku byl ve vápně faulován hostující Šebesta. Nařízenou penaltu proměnil Ondřej Martínek. 3:2. Domácí si zápas už pohlídali a v 90. minutě pečetil Sheba na 4:2.

Chelčice jedou v dalším kole do Záblatí, kde se utkají s „B“ týmem Prachatic.

Sestava:

Dušek – Turek J. (71′ Brtna), Křenek (71′ Sheba), Hajný (90′ Turek L.) , Valenta (71′ Koloušek) – Tesař, Machnyk, Kouba, Švec  – Šácha (64′ Čížek) , Buzhdyhan

Náhradníci: Brtna, Turek L., Sheba, Čížek, Koloušek

Sponzoři a partneři FK Chelčice