Diváci na gól čekali marně

TJ Dražejov : FK Chelčice – 0 : 0 ( 0 : 0 )

Poslední venkovní zápas podzimu čekal Chelčice v Dražejově. Ten získává body převážně na domácím hřišti, a tak hosty čekal nelehký zápas.

Domácí vstoupili do zápasu velmi aktivně a zatlačili soupeře na jeho polovinu. Obrana Chelčic odolávala a hrozila z rychlých protiútoků. Ale ani střelci hostů neměli přesnou mušku. V prvním poločase se diváci branky nedočkali.

Ve druhé půli si hostující obrana počínala mnohem lépe a domácí nějak nevěděli, jak na ni vyzrát. Hosté se začali více tlačit před branku domácích a vypracovali si i slibné příležitosti ke skórování, ale branku nedali. Všechny pokusy domácích končily na rukavicích Babického. V poslední minutě mohl jít z poloviny hřiště sám na bránu hostující Buzhdyhan, ale domácí Krýsl i za cenu červené karty zatáhl za záchrannou brzdu.  Utkání skončilo spravedlivou remízou.

V posledním zápase podzimu se představí Chelčice doma proti Sedlici už v sobotu dopoledne.

Ohlas asistenta trenéra ( Miroslav Lang ): Čekal nás fyzicky silný soupeř, který většinu bodů získává v domácím prostředí. To se potvrdilo hned od začátku, kdy byli domácí hodně aktivní a zatlačili nás na naší polovinu. Snažili se dlouhými balóny nacházet prostory za naší obranou. My reagovali rychlými brejky po jejich ztrátách. V druhém poločase byl soupeř z neúspěchu poměrně nervózní a my začínali mít navrch. Paradoxně jsme mohli v těchto chvílích inkasovat, ale Babický nás výbornými zákroky podržel. Jelikož si stejně dobře vedl i domácí brankář, zápas skončil spravedlivou remízou.

Babický – Kiš, Křenek, Turek, Valenta (87′ Lang Miroslav ) – Kouba, Machnyk, Lang, Švec  – Šácha (80′ Koloušek ), Buzhdyhan