Další prohra ve Strakonicích

Chelčice jsou bez formy a ulehčují soupeřům sbírat body. Po dalším špatném výkonu a zasloužené prohře s Juniorem 3:0, stále čekají na první podzimní body.

Základní sestava FK Chelčice:
Vondrášek– Švarc, Pícha, Koutský, Švec – Tesař, Machnyk, Křenek, Brtna – Šácha, Dušek

Chelčice nastoupily do zápasu opět s kombinovanou sestavou, která rozhodně nepůsobila sehraným dojmem. Strakonice byly od začátku utkání aktivnější a díky nepřesnostem hostů se jednoduše dostávaly do zakončení. Při jednom z nich se v bráně zranil Vondrášek, a do branky musel nastoupit Novák.

Více ze hry měli domácí a několikrát šli sami na hostujícího gólmana. V zakončení se však Strakonicím nedařilo, a když se na druhé straně hřiště nedovedl prosadit ani Machnyk s Křenkem čekalo se na gól až do 37. minuty.

Chelčický Švarc podcenil souboj na kraji hřiště a nechal se přeskočit hráčem Strakonic, který měl otevřenou cestu až před branku Chelčic. Tam si vyhlédl ještě zcela osamoceného Maršala, který jen posunul míč do zcela odkryté branky – 1:0.

Své vedení domácí zvýšili ve 44. minutě. Nekoncentrovaná obrana Chelčic nechala ve velkém vápně zcela volného Náhlíka. Ten měl dostatek času zpracovat si míč a v klidu zakončit po zemi k pravé tyči hostů – 2:0.

O poločase proběhla v kabině Chelčic doslova bouře a trenér Vondrášek měl ke svým svěřencům oprávněné výtky. Ti jakoby ho neposlouchali. Ihned v úvodu poločasu si totiž jeho hráči nechali dát třetí gól. Čapek byl na pravé straně hřiště opět zcela volný a s pomocí tyče zvýšil na 3:0.

Do konce druhého poločasu si obě mužstva připsala řadu stoprocentních šancí, ale ani jedna z nich neskončila v brance.

Chelčice i tak nadále pokračují bez bodu. Do pohody jim určitě nepřidají další zranění v sestavě. Vondrášek je vyřazen na několik týdnů a Pícha na půl roku. Chelčice tak budou muset ukázat, že jsou tým a bojovat o každý metr na hřišti, bez toho vzestup v tabulce přijde jen těžko.

Sponzoři a partneři FK Chelčice