Chelčice znovu bez bodu i vstřeleného gólu

TJ Sokol Střelské Hoštice : FK Chelčice – 2 : 0 (1 : 0)

Ve snaze odčinit domácí debakl odjely Chelčice k dalšímu utkání do Střelských Hoštic. Hosté měli z různých důvodů několik absencí, což se podepsalo i na sestavě.

Chelčice opět nechytly začátek. V 11. minutě prošel míč mezi stopery, převzal si ho Křivanec a poslal domácí do vedení. 1:0. Po obdržené brance se Chelčice probraly a začaly získávat převahu. Dobře kombinovaly, vytvořily si i několik šancí v podobě Švece a Buzhdyhana, ale domácí brankář Petržílka byl neprůstřelný. Do šaten se šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Hosté se snažili vyrovnat, ale z ojedinělé standartní situace v 61. minutě skóroval opět Křivanec. 2:0. Chelčice se snažily, ale byla to spíše křeč a proti výborně hrající domácí obraně se neprosadily.

Nyní čeká Chelčice doma Volyně. Opět velmi těžký soupeř.