Chelčice zakončily podzim vítězně

Chelčice odjely k poslednímu zápasu do blízkých Číčenic. Celý zápas byly lepším mužstvem a zaslouženě vyhrály 0:3. Dva góly vstřelil Šácha a jeden Turek.

Základní sestava FK Chelčice:
Dušek – Kiš, Kopenec, Kapusta, Valenta – Křížek, Křenek, Turek, Tesař – Šácha, Machnyk

Již úvodní minuty střetnutí nasvědčovaly tomu, kdo bude na hřišti dominovat. Hosté byli od úvodu lepší a i na těžkém terénu kombinovali. Po prvních několik náznacích šancí, šly Chelčice do vedení ve 13. minutě. Rohový kop, který zahrával Tesař, se přesně snesl na hlavu Turka, který přesně zakončil za Babického záda – 0:1.

Hosté pokračovali i dále ve své hře, ale ukazoval se problém, který má tým trenéra Vondráška celý podzim – špatné zakončení. I přes optickou převahu Chelčic se šlo do kabin za těsného vedení hostů.

V druhém poločase přinesl uklidnění Šácha. Čížek se v 54. minutě dobře uvolnil v pokutovém území domácích a připravil skvělou pozici pro hostujícího útočníka, ten neměl nejmenší problém zvýšit vedení – 0:2.

Šacha byl opět ústřední postavou další velké šance. Machnyk centroval na vzdálenější tyč číčenické branky, kde byl Šácha zcela osamocen. Bohužel pro hosty tentokrát z dobré pozice jen orazítkoval tyč.

Na svůj druhý zásah tak musel Šácha čekat do 69. minuty. Čížek předvedl podobné představení jako při druhém gólu a našel opět Šáchu, který díky dobré přihrávce měl výbornou pozici, kterou nezahodil – 0:3.

Zápas následně nepřinesl výraznější šance a skóre zůstalo stejné až do konce. Chelčice si tak připsaly čtvrté vítězství, které popostrčilo Chelčice na konečné osmé místo podzimní části.

Sponzoři a partneři FK Chelčice