Chelčice stále čekají na vítězství

Chelčice po třech remízách čekala studená sprcha. Hostující Doubravice nedala domácím šanci a jednoznačně zvítězila 1:4. O jediný gól Chelčic se postaral Machnyk.

Základní sestava FK Chelčice:
Dušek – Švec, Kapusta, Turek, Valenta – Brtna, Křenek, Tesař, Lang Marek – Machnyk, Šácha

Úvod utkání nepřinesl divácky zajímavou podívanou. Domácí možná měli optickou převahu, ale svou snahu do nějaké šance nedovedli přetavit.
Na první výraznější moment se čekalo až do 30. minuty a ten byl hned gólový. Domácí Švec udělal v obraně hrubou individuální chybu a dal příležitost Kuchtovi k samostatnému úniku na Duška. Doubravický hráč se nemýlil a s přehledem skóroval k tyči – 0:1.
Chelčice byly v křeči a Doubravice mohla hrát v klidu a čekat na protiútoky. Jeden protiútok vyšel hostům ve 41. minutě, kdy osamocený Kořán dostal přihrávku před prázdnou branku a bez problému jen doklepl míč do branky – 0:2.
Domácí se snažili v druhém poločase o kontaktní gól. Trenér Vondrášek poslal do hřiště dvojici Čížek, Švarc a ta pomohla rozhýbat hostující obranu. Nejprve se do velké šance dostal Šácha a poté také zmiňovaný Čížek. Oba ke smůle domácích, skončili jen na výborně chytajícím Vadlejchovi.
Doubravice přidala uklidňující gól v 70. minutě. Valenta špatně odhadl dlouhý míč, Dušek se snažil zachránit situaci dlouhým výběhem, ale Kořan byl rychlejší. Hostující hráč pak i se štěstím dopravil míč do sítě – 0:3.
Další ránu přidal domácím v 84. minutě opět Kořán. Dobře kopnutý rohový kop usměrnil hlavou nechytatelně do levého rohu domácí branky – 0:4.
Chelčice se zmohly na kosmetickou úpravu skóre v 88. minutě. Machnyk se postavil k přímému kopu a vymetl roh Vadlejchovi branky.
Chelčice zažívají černou sérii, kterou ne a ne přetrhnout. Další pokus budou mít příští týden v Malenicích.

Sponzoři a partneři FK Chelčice