Chelčice si připsaly čtvrtou porážku v řadě

FK Chelčice – Sedlice (1:3)

Góly: Trobl – 2x Dumský, Vaněk        

Sestava:
Novák – Lang Marek, Ture, Pícha, Machnyk – Trobl, Lang Miroslav, Chalupský, Benedikt Ondřej – Šácha, Benedikt Ladislav

Chelčice neprovází dobrá forma, která se nechvalně projevuje do výsledků. Ne jinak tomu bylo i o víkendu. Domácí se snažili do zápasu nastoupit aktivně, ale Chelčice sráží neproduktivita. A když se nedaří na jedné straně, může udeřit soupeř na té druhé.

To se povedlo Sedlici v 11. minutě. Obrana domácích odvrátila roh, ale na následný centr z druhé vlny byla krátká. Vaněk si našel své místo ve velkém vápně a zamířil hlavou přesně – 0:1.

Chelčice se snažily srovnat, ale často je srážela kombinace. Pravda, že hřiště tomu také nepřidalo.

Do konce poločasu se skóre měnilo ještě jednou. Jednu z nepřesností přesně vystihl Dumský, prošel obranou Chelčic a přesně zakončil k pravé domácí tyči – 0:2.

Ve 45. minutě byl vyloučen hostující Němec, který si proti Miroslavu Langovi nepočínal zrovna v rukavičkách a po zásluze byl poslán pod sprchy.

V druhém poločase se očekával hon Chelčic za srovnáním skóre, ale místo toho přidali uklidňující branku hosté a byl to opět Dumský. Podobně dravým způsobem jako v prvním případě si poradil s domácí obranou a zkušeně obstřelil Novák – 0:3.

Hosté i v deseti byli aktivnější. Na domácích byl vidět zmar, ale i tak jiskřičku naděje vykřesal Trobl, který v 68. minutě snížil na – 1:3.

Do konce zápasu byly k vidění další šance, ale žádné brankou neskončily. Chelčice teď čekají Strunkovice, kde se jim dlouhodobě nedaří.

Sponzoři a partneři FK Chelčice