Chelčice selhaly proti Prachaticím

FK Tatran Prachatice „B“ : FK Chelčice – 4 : 1 (2 : 0)

Zápas začali lépe hosté. Drželi míč na svých kopačkách, kombinovali a dostávali se i do šancí. Žádnou z nich však nezakončili úspěšně. V 21. minutě přišel dlouhý nákop za obranu Chelčic, Kasík ho získal a otevřel skóre. 1:0. Hosté dál hráli s míčem, ale gól dali opět domácí. Běžela 34. minuta a na 2:0 zvýšil hrající trenér „A“ týmu Bajčík, který zužitkoval dobrou práci Kasíka. Ten obral o míč hostujícího Turka.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Hosté hráli a domácí stříleli góly. V 59. minutě po nedůrazu obrany Chelčic dal svůj druhý gól Kasík. 3:0. O dvě minuty později byl ve vápně faulován hostující Lang a z následné penalty snížil Machnyk. 3:1. Domácí tato branka nerozhodila. V 68. minutě dovršil Kasík hattrick a uzavřel tak skóre utkání na 4:1.

Nyní čekají Chelčice dvě domácí utkání. V tom prvním přivítají Husinec, který je sice poslední, ale lehký zápas to jistě nebude.