21.10.2021 | Obecné

Chelčice se trápily s Dražejovem B

Chelčice v dalším týdnu narazily na velice houževnaté mužstvo Dražejova B. I přes velkou převahu na hřišti museli domácí otáčet stav utkání góly Marka Langa a Šáchy.

FK Chelčice – Dražejov B 2:1 (2:1)
góly: Lang, Šácha – Holfeld

Základní sestava FK Chelčice:
Turek – Lang Marek, Turek, Kapusta, Valenta – Tesař, Křenek, Kouba, Machnyk – Novák, Šácha

Úvod utkání nenasvědčoval, že by domácí měli problém splnit roli favorita. Chelčice držely svého soupeř daleko od své branky a ohrožovaly svatyni Kubáta. Svůj tlak však svěřenci trenéra Buchteleho nepřeměnili na góly. Proto přišel zasloužený trest z kopaček hostů. V 18. minutě se dražejovský Hosfeld uvolnil ve středu hřiště a vyslal překvapivou dalekonosnou střelu, která k udivení všech přesně zapadla za záda Lukáše Turka – 0:1.

Chelčice ukázaly, že jim nedělá až takový problém když prohrávají. Za šest minut vyrovnal Marek Lang, který dovedl zužitkovat dobrého přenesení hry od Kouby a střelou po zemi srovnal stav utkání – 1:1.

Domácí otočili skóre zápasu ve 45. minutě. Šácha dostal míč před prázdnou branku a neměl problém uklidit balón – 2:1.

V druhém poločase pokračovaly Chelčice ve své hře a snažily se přidat uklidňující třetí gól. To se jim ovšem nepodařilo. Veškeré jejich snahy končily buď v rukavicích Kubáta, nebo s praporkem pomezního rozhodčího.

I tak si Chelčice připsaly důležité tři body, které je přiblížili k čelu tabulky. Dalším soupeřem jim bude tým Balvanů.